کشت چغندر

از ابتدای تاسیس کارخانه در سال 1345 کارخانه اقدام به خرید و تملک اراضی متعدد در نقاط مختلف نموده و از آن زمان تاکنون در این زمین ­ها اقدام به کشت چغندرقند مورد نیاز خود نموده است و مازاد نیاز خود را به صورت پیمانکاری از کشاورزان در مناطق مختلف تهیه می نماید در سال‌های اخیر کشاورزان مناطق مختلفی مثل اقلید، قادرآباد، سعادت شهر ،آباده، کرمانشاه، آذربایجان، خوزستان ،کازرون،  داراب و .... اقدام به کشت چغندرقند جهت مصرف درکارخانه نموده اند.

 همواره در سال‌های گذشته کارشناسان شرکت با برگزاری دوره‌های متعدد ترویجی اقدام به بالا بردن سطح آگاهی کشاورزان ، کاهش مشکلات ایشان و افزایش بهره‌وری تولید در هر هکتار نموده‌اند. کارخانه با تحویل بذر ، کود ، سموم  مورد نیاز و همچنین کمک‌های سخت افزاری جهت برداشت مکانیزه محصول وظیفه خود را در جهت کاهش مشکلات کشاورزان ایفا می‌نماید.
باغداری

بیش از 140 هکتار از زمین های اطراف کارخانه به کشت درختان مثمر مانند گردو ، بادام، سیب و به اختصاص یافته و همچنین درحدود 20 هکتار زمین گل محمدی کاشته شده است .

 محصولات تولیدی این باغات در بالاترین کیفیت به متقاضیان در سراسر کشور عرضه می گردد. با توجه به مشکلات تامین آب در منطقه ،کارخانه تلاش نموده است که آبیاری باغات خود را در تمامی زمین ها به صورت قطره ای با استفاده از تکنولوژی مدرن انجام دهد.

 مشاهده ی فیلم های زراعت و باغداری
دیگر فعالیت های اقلید

دامپروری

دامپروری سبک

اطلاعات بیشتر

تولید

تولید شکر از چغندر

اطلاعات بیشتر

معدن

معدن

اطلاعات بیشتر

بازرگانی

بازرگانی

اطلاعات بیشتر